Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer

MKS SYSTEMS
Warszawa
praca stacjonarna
3542 dni temu

Ogłoszenie numer: 494387, z dnia 2014-08-22

MKS SYSTEMS

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla globalnej firmy szwajcarskiej. Portfolio projektów obejmuje tworzenie aplikacji biznesowych, aplikacji na platformy mobilne oraz programowania mikrokontrolerów.

Gramy fair – chcesz zrealizować coś czym będziesz mógł się pochwalić w przyszłości, a jednocześnie wniesiesz do zespołu wartość w postaci umiejętności technicznych i interpersonalnych – odwdzięczymy
się przyjaznym miejscem pracy, ciekawymi projektami, normalnymi relacjami oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

www.mkssystems.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Tworzenie aplikacji webowych (opcjonalnie na platformy mobilne - Android)
  • Projektowanie, programowanie, testowanie i ulepszanie produktów
  • Wymyślanie oraz wdrażanie innowacji

Wymagania

  • Umiejętność i doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych – Spring 3, JPA oraz SQL, JQuery, Javascript, HTML5, CSS (od strony programisty), JSP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną korespondencję oraz
    kontakt bezpośredni w tym języku

Mile widziane:

  • Znajomość GIT, Maven
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność tworzenia testowalnego kodu
  • Umiejętność i doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android lub/i iOS)
  • Mile widziana umiejętność administrowania serwerami
  • Znajomość zagadnień RDBMS
  • Umiejętności projektowania i oprogramowywania GUI (JavaFX i/lub Swing)
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Poza wynagrodzeniem oferujemy:

  • Pakiet medyczny (lub dofinansowanie)
  • Parking
  • Uczestnictwo w projektach R&D
  • Eventy integracyjne