Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

JAVA Front-End Developer

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Warszawa
praca stacjonarna
3070 dni temu

East Service (KRAZ 9234) - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Analiza specyfikacji funkcjonalnej i technicznej aplikacji
  • Budowa i rozwój aplikacji webowej
  • Udział w spotkaniach z Klientem
  • Współpraca przy projektowaniu architektury komunikacji
  • Wsparcie podczas projektowania aplikacji mobilnych

Kluczowe wymagania kompetencyjne:

  • Wykształcenie wyższe
  • JAVA EE
  • Minimum 3–letnie doświadczenie w implementacji aplikacji webowych (Front-End) w JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript i JSP
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych
  • Doświadczenie w integracji warstw Front End z Back End (usługi sieciowe, REST API)
  • Znajomość zasad działania oraz rozwoju framework'ów Front End opartych o JavaScript
  • Znajomość technologii i narzędzi: Maven, Jenkins, SVN, SQL, Oracle 11g, Eclipse
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz czytanie i pisanie dokumentacji projektowej

Mile widziane:

  • Znajomość framework'ów JavaScript D3.js, Backbone.js
  • Znajomość zagadnień bankowych
  • Biegła znajomość języków i wzorców wykorzystywanych do tworzenia i prezentowania stron www (HTML5, CSS3, SPA, MVC,AJAX)
  • Pożądane cechy osobowe: staranność, dokładność, zdolność do adaptacji, umiejętność pracy zespołowej

Nasz klient oferuje:

  • Pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie kontraktowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (80 zł/h)
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).