Zobacz więcej ofert pracy

Java Game Server Developer

Moorgate Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2146 dni temu

Jesteśmy polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy software’owej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MJ/GameDev/KR/518

Opis stanowiska:

  • Rozwój części serwerowej gier z uwzględnieniem odpowiedniego poziomu jakości kodu w oparciu o czystą Javę
  • Prace wymagające tworzenie algorytmów i zależności dotyczących rachunku prawdopodobieństwa
  • Rozwój części backendowej gier w oparciu o innowacyjną, wewnętrzną platformę pozwalającą na udostępnienie produktu Klientom
  • Dbałość o jakość i spójność rozwiązania
  • Współpraca z zespołami Developerskimi oraz Game Producerem w ramach metodyki Agile

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w Javie z wykorzystaniem założeń OOP, Design Patterns i CleanCode
  • Bardzo dobre umiejętności matematyczne – algorytmika, statystyka, rachunek prawdopodobieństwa
  • Znajomość MySQL, JPA, EJB, Rest API, Jenkins
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie technologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku oraz stale rozwijającej swoje struktury w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w przyjaznym środowisku nastawionym na rozwój oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów (prywatna opieka, Multisport, zajęcia z Native Speakerem itd.)
  • Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w samym centrum Krakowa
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy