Zobacz więcej ofert pracy

Java/JEE Developer

KS Service sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3562 dni temu

Jesteśmy ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: JVA/07

Zadania:
  • Projektowanie i implementacja kompleksowych rozwiązań typu WEB w technologii JEE,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku JEE Developer
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wiedza z zakresu projektowania systemów opartych na platformie JEE,
  • Praktyczne doświadczenia w programowaniu w języku Java
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią,
  • Umowę o pracę (możliwość podjęcia współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą)
  • Niezbędne narzędzia do pracy,