Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Java Support Developer

Axxiome Polska Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
2509 dni temu
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: JavaSupport/OP

Axxiome Polska należy do globalnej grupy Axxiome z siedzibą w Szwajcarii, specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz wdrożeniach systemów IT dla banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych na całym świecie.

Jeśli lubisz nowoczesne technologie mobilne oraz webowe oraz interesuje cię szeroko pojęty sektory usług finansowych - Twoje miejsce jest u nas! W związku z dynamicznym rozwojem organizacji wsparcie dla naszych produktów poszukujemy osoby na stanowisko: Java Support Developer.

OFERUJEMY
  • pracę w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie Web oraz Mobile: JS, Node.js, UI5, HTML5, SWIFT2, Objective-C, Java, OSGi, Cordova
  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje z liderami
  • projekty dla instytucji finansowych na całym świecie
  • pełne wdrożenie do pracy z systemami bankowymi
  • umowę o pracę uwzględniającą AKUP
  • benefity pozapłacowe np. opieka medyczna, kursy językowe, karta Multisport
OCZEKUJEMY
  • co najmniej 1 roku doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla serwerów Java oraz aplikacji webowych w JS
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1, język niemiecki mile widziany
  • umiejętności pracy w zespole
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • praca z klientami w celu rozwiązywana problemów występujących w naszych produktach oraz w projektach integracyjnych wykorzystujących nasze produkty
  • przygotowywanie patchy i rozwój aplikacji internetowych oraz systemów biznesowych w języku Java, Java Script
  • przygotowywanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologii J2EE, Spring, Hibernate oraz UI5 (JS)
  • Axxiome more than work!