Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Junior / Account Executive with Hungarian

MAN ON THE MOON Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
1193 dni temu

Man on the Moon - HR Agency – on behalf of Spacecamp is currently looking for:

Firma: New Gravity
Location: Warszawa
Opis firmy

New Gravity to spółka technologiczna, która automatyzuje procesy biznesowe klientów przez analizę i integrację systemów IT oraz bezpieczną synchronizację dużych zbiorów danych. Zapewnia również kompleksowe rozwiązania e-commerce dla klientów działających online i offline. Projektuje oraz utrzymuje systemy dla obsługi magazynów, systemy e-commerce i integracji danych oraz tworzy m.in. aplikacje mobilne.

New Gravity jest częścią Brand New Galaxy (BNG) - niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG zatrudnia już ponad 450 pracowników w podmiotach wchodzących w skład platformy.

Dowiedz się więcej:

www.brandnewgalaxy.com

www.new-gravity.com

Przed Tobą
  • dostarczanie rozwiązań programistycznych, zgodnych ze specyfikacjami projektowymi i harmonogramem,
  • ustalanie estymacji czasowych na wykonanie projektu w porozumieniu z IT Project Managerem,
  • analizowanie usterek oprogramowania i dostarczanie rozwiązań ich usunięcia,
  • utrzymywanie otwartej i ciągłej komunikacji z IT Project Manager i innymi członkami zespołu na temat statusu projektu,
  • wykonanie dokumentacji z wymaganiami funkcjonalnymi po zakończeniu projektu

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji frontendowych
  • praktyczne doświadczenie z tworzeniem aplikacji opartych o framework: React Native, Vue.js
  • znajomość narzędzi: Webpack, ESLint
  • znajomość przynajmniej jednego preprocesora CSS (np. SASS, LESS)
  • znajomość systemów kontroli wersji: Git
  • podstawowa wiedza z zakresu: HTML5, CSS3
  • zaawansowane wiedza z zakresu: ES6+
  • biegłą znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)

- to super! :)

Jeśli dodatkowo znasz następujące narzędzia/technologie:
  • PWA
  • Vue.js w wersji 3
  • Git Flow
  • Monorepo (Lerna)
  • CSS3 w stopniu zaawansowanym

- to jeszcze lepiej!

Oferujemy
  • interesującą i odpowiedzialną pracę,
  • udział w ekscytujących projektach pełnych wyzwań,
  • szansę na implementację ciekawych rozwiązań dla najbardziej innowacyjnych firm na rynku,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy z niepowtarzalnym i dynamicznym zespołem,
  • luźną atmosferę pracy pozwalającą na rozwinięcie skrzydeł,
  • regularne zapoznawanie się z trendami technologicznymi i najlepszymi praktykami branżowymi

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.

Dziękujemy i do zobaczenia!