Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Account Executive Poznań
Młodszy specjalista ds. programów lojalnościowych

PMT Sp. z o.o. Sp. k.
Poznań
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
989 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Opis oferty

Dla naszej partnerskiej spółki LookAd - agencji marketingu zintegrowanego działającej w czterech obszarach: komunikacja i design, branding, wsparcie sprzedaży, programy lojalnościowe poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Account Executive. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat. Biuro znajduje się w Poznaniu na ul. Ptasiej 10, dzielnica Grunwald.

Zakres obowiązków
  • bieżąca obsługa klienta w ramach realizacji programów lojalnościowych,
  • koordynacja i monitorowanie prac projektowych, współpraca z działem kreacji i produkcji,
  • weryfikacja baz danych pod kątem poprawności i kompletności,
  • opracowywanie zestawień, raportów i prezentacji.
Poszukiwane kompetencje
  • pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w agencji marketingowej),
  • znajomość programu Excel (m.in. funkcje wyszukaj pionowo, tabele przestawne),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • skrupulatność, dokładność,
  • komunikatywność, otwartość.
Oferujemy
  • udział w realizacji różnorodnych, ciekawych projektów i kampanii,
  • realną możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w branży reklamowej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,
  • liczne benefity pozapłacowe (m.in. lekcje języków obcych, opieka medyczna, karta multisport).