Junior Accountant [rekrutacja online]

Crowe Poland

Warszawa

23 dni temu

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm specjalizujących się w księgowości, audycie, administracji płac/kadr oraz administracji finansowej.

Jeśli szukasz pracy w doskonałej atmosferze, przyjaznym zespole, w gronie wybitnych specjalistów, gdzie nie odpowiadasz jedynie za wąski wycinek księgowości, a pracownicy są nie tylko „zasobem ludzkim”- aplikuj!

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu w Warszawie kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Samodzielne przygotowywanie rozliczeń podatkowych
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów dla Zarządu, rozliczeń podatkowych, raportów GUS i NBP
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Ewidencja operacji gospodarczych w obrocie krajowym i zagranicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z programów komputerowych: SAP FI, CDN XL, IFS, SAP BO, Sun System

Oferujemy:

  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (odpowiednie do posiadanych kwalifikacji)
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe on-line)
  • Jasno wytyczoną ścieżkę kariery
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (praca ze znanymi, globalnymi markami)
  • Zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Crowe?

Jesteśmy częścią grupy spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audytu, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, także dla największych globalnych marek. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. 80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.

Proces rekrutacji w Crowe

KrokAplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
KrokZłożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
KrokSzkolenia onboardingowe

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy
Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Praca Młodszy Księgowy