Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Accountant

Grafton Recruitment

Poznań

284 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-26-44875/PC
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie w związku z rozwojem centrum poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa/y

Obowiązki:
  • księgowanie i rozliczanie płatności;
  • wspieranie klientów (m.in. zamknięcia miesiąca czy uzgadnianie kont bilansowych);
  • kontrola prawidłowości transakcji finansowych;
  • uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowych;
  • praca w oparciu o system SAP.
Requirements:
  • doświadczenie w księgowości/finansach;
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/rachunkowym;
  • znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym;
  • umiejętnośc pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) i SAP lub innego programu finansowego.
Benefits:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie;
  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia oraz pracę z profesjonalistami;
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, pakiet medyczny, ect).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (47)
Legnica (69)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (894)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1824)
Radom (62)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (21)