Zobacz więcej ofert pracy

Junior Art Director

Communication Art
Warszawa
praca stacjonarna
1730 dni temu

Reklama to Twoja pasja i zawsze jesteś na bieżąco? Potrafisz wyrazić obrazem więcej niż tysiąc słów?
Twoja głowa jest pełna pomysłów i ciekawych rozwiązań?

Jeśli cenisz sobie współpracę z ludźmi o bogatej wyobraźni, dużym doświadczeniu

i profesjonalnym podejściu do pracy, chcesz się rozwijać, pracując dla największych marek – zapraszamy!

„Sztuką jest umiejętna komunikacja"

– to motto towarzyszy nam zarówno w codziennej współpracy wewnątrz firmy,

jak i w biznesowych relacjach z Klientami.

Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA
  • tworzenie koncepcji kreatywnych
  • projektowanie materiałów POS
  • web design
  • projektowanie systemów identyfikacji wizualnej
  • stałe doskonalenie i rozwijanie umiejętności zawodowych
  • współpraca z teamem kreatywnym
WYMAGANIA
  • co najmniej 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi pakietu Adobe CC
  • nieograniczona wyobraźnia
  • twórcza pasja
  • nadkreatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • precyzja w realizacji powierzonych zadań
  • sugerowanie nowych rozwiązań
MILE WIDZIANE
  • otwartość na nowe technologie
  • znajomość zasad web design
  • proaktywność
OFERUJEMY
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenia, faktura
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • pracę nad zleceniami dla znanych marek
  • spotkania integracyjne

W Communication Art dbamy o wysoki poziom kultury komunikacji,
etyczne zachowania i rozwój osobisty, który pozwala nam na wspólne
osiąganie wyznaczonych celów.