Junior Brand Manager [Rekrutacja prowadzona online]

PLAY

Warszawa

1 dzień temu

Warszawa
Junior Brand Manager [Rekrutacja prowadzona online]

 

Twoje zadania:
 • Wsparcie w kreowaniu i wdrażaniu kompleksowej strategii ofertowej Play na abonament (postpaid B2C), codzienna praca nad rozwojem tej linii biznesowej
 • Zarządzenie projektami marketingowymi dot. obecnych i nowych ofert Play na abonament (tworzenie koncepcji, przygotowanie wymagań biznesowych, szacowanie rentowności, wdrażanie ofert, planowanie działań komunikacyjnych, ewaluacja i codzienne zarządzanie wdrożonymi produktami)
 • Współpraca z działami odpowiedzialnymi za komunikację ATL, BTL, online oraz działem badań marketingowych i analiz biznesowych
 • Monitorowanie bieżących wyników sprzedażowych i finansowych stworzonych ofert

 

Szukamy Ciebie, jeśli:

 

 • Masz pierwsze doświadczenie na rynku telekomunikacyjnym w obszarze wdrażania i zarządzania ofertami lub w innych projektach marketingowych nastawionych na kompleksowe dostarczenie produktu
 • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (będziesz go używać przy tworzeniu prezentacji oraz w bezpośredniej komunikacji)
 • Odznaczasz się zdolnościami analitycznymi i z łatwością wyciągasz wnioski na podstawie otrzymanych danych (praca z MS Excel nie stanowi dla Ciebie problemu)
 • Jesteś otwartą osobą, która ceni sobie pracę zespołową oraz samodzielność w działaniu

 

Korzyści dla Ciebie
 • Umowa o pracę na zastępstwo
 • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
 • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projeky, rekrutacje wewnętrzne
 • Imprezy integracyjne
 • Tyt i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
 • Świętujemy sukcesy
 • Karta multisport
 • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
„Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Taśmowa 7 (dalej „P4”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.play.pl/oi/w

Poznaj

PLAY

PLAY to pierwszy multimedialny operator komórkowy w Polsce. Sieć działa komercyjnie od 16 marca 2007 r. W styczniu 2008 r. po niespełna 10 miesiącach PLAY miał już 1 mln pierwszych klientów. Do końca 2009 roku z usług PLAY będzie korzystać ponad 3 miliony klientów. PLAY to najszybciej rozwijająca się sieć komórkowa w Polsce, inwestująca najwięcej na polskim rynku w rozwój nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Klienci PLAY korzystają z zasięgu własnej sieci 3G obejmującego blisko 60% populacji i sieci 2G obejmującego ponad 80% populacji. PLAY posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych (ONE PLAY), na kartę (PLAY FRESH) oraz mix (PLAY MIXTURA), a od lipca 2008 r. także jedną z najkorzystniejszych ofert bezprzewodowego dostępu do Internetu zarówno w Polsce, jak i w Europie - PLAY ONLINE. PLAY w swojej ofercie ma także specjalne rozwiązania dedykowane dla small biznesu (abonament FIRMOWA). Atrakcyjność oferty PLAY podkreślają zarówno media, analitycy rynku oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej w swoich corocznych raportach, w których od początku swojej komercyjnej obecności na rynku PLAY zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera. Podobnie, najkorzystniej wypada PLAY, jeśli chodzi o proces przenoszenia numerów - w maju br około 65 proc. klientów zmieniających sieć kierowało swe kroki właśnie do PLAY.

Młodszy Kierownik ds. Marki to osoba odpowiedzialna za marketing i sprzedaż określonej marki, czyli serii produktów/usług. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka nad marką, prowadzenie kampanii reklamowych i promocji danej marki (lansowanie nowych produktów oraz zwiększanie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki), doradzanie klientom we wszystkich stadiach kreowania marki, ...
Praca Młodszy Kierownik ds. Marki