Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Cyfrowy Polsat S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1768 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Umowa na zastępstwo na ok. 1 rok

Opis stanowiska:
  • prowadzenie kampanii online IPLI na wewnętrznych i zewnętrznych powierzchniach reklamowych,
  • pisanie tekstów promocyjnych w oparciu o znajomość oferty IPLI,
  • codzienna współpraca z działem oferty IPLI, z działem planowania mediów, działem PR, prawnym i działem mediów społecznościowych,
  • tworzenie kreatywnych formatów reklamowych, plansz, e-mailingów i innych projektów graficznych we współpracy z działem graficznym,
  • ustawianie list z materiałami rekomendowanymi Klientom.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie marketingu),
  • min. 1-2 lata pracy w obszarze marketingu,
  • znajomość zagadnień związanych ze specyfiką marketingu online i mediów społecznościowych,
  • kreatywność i zmysł estetyczny,
  • znajomość MS Excel, umiejętność tworzenia prezentacji MS PowerPoint,
  • lekkie pióro, umiejętność redagowania tekstów promocyjnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, prowadzenia wielu projektów jednocześnie,
  • znajomość j. angielskiego konieczna do swobodnej komunikacji z Partnerami zagranicznymi,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zorientowanie na cel,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo na okres około 1 roku,
  • pracę w dynamicznym środowisku w renomowanej i stabilnie rozwijającej się korporacji,
  • ciekawe zadania realizowane w zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, zdobycie cennego doświadczenia i nowych umiejętności,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, bogaty pakiet socjalny.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.