Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Wawel SA
Kraków
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
383 dni temu

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Junior Brand Manager
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków
  • udział w zarządzaniu portfelem produktów w ramach powierzonych marek (subbrandów)
  • aktywny udział w tworzeniu i realizacji procesów wdrożeniowych dla nowych produktów
  • udział w koordynacji prac związanych ze zmianami w portfelu produktów
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych i konsumenckich
  • współpraca z agencjami i podwykonawcami w zakresie działań promocyjnych
  • tworzenie materiałów niezbędnych do komunikacji marketingowej oraz wytycznych projektowych dla opakowań produktów
  • współpraca m.in. z osobami odpowiedzialnymi za technologię, zakupy, sprzedaż, digital marketing i PR
Wymagania
  • wykształcenie wyższe: profil ekonomiczny (marketing, zarządzanie, handel zagraniczny) lub społeczny (socjologia, psychologia)
  • doświadczenie w pracy w branży FMCG (warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania
  • wysokie kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
  • entuzjazm i uśmiech na twarzy
Oferujemy
  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne, kursy języka angielskiego
  • atrakcyjne dodatki płacowe
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne,
  • kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci,
  • codziennie świeża kanapka
  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość degustacji pysznych słodyczy :)
NA CO MOŻESZ LICZYĆ?
  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.
  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.
  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.
  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.
  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.
  • Atrakcyjne narzędzia pracy.
  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.
  • I wiele, wiele innych korzyści...

Poznaj

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!