Junior Business Analyst (M/F)

Orbis S.A.

Warszawa

351 dni temu

ORBIS SA - BIURO ZARZĄDU

GŁÓWNE ZADANIA
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących sprzedaży (okresowe oraz nakierowane na wybrany zakres danych) na podstawie wewnętrznego systemu informacji
  • konsolidowanie baz danych w Excelu
  • przygotowywanie prezentacji dotyczących wyników sprzedaży w Power Point
  • wsparcie zespołu w raportowaniu wyników i aktualizacji sprzedażowej bazy danych
WYMAGANIA
  • student/ka/ absolwent/ka studiów licencjackich bądź magisterskich o profilu ekonomicznym
  • wysokie zdolności analityczne
  • biegła znajomość Excela i PowerPointa, mile widziana znajomość VBA
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność w wymiarze 40godz tygodniowo - praca na pełen etat
OFERUJEMY
  • umowę o pracę w ramach pełnego etatu oraz szereg benefitów
  • możliwość poznania standardów dotyczących sporządzania raportów z użyciem dużych zagregowanych bazach danych,
  • możliwość rozwijania znajomości Excela i wykorzystywania różnych jego funkcji,
  • zapoznanie ze zintegrowanym wewnętrznym systemem sprzedaży wykorzystywanym przez największą grupę hotelową na świecie
  • możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń i pracę w super atmosferze ze zgranym zespołem
Ref.nr: JBA/0219/BZ
www.hotelovekariery.pl
Poznaj stanowisko: Analityk Danych
Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Praca Analityk Danych