Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista ds. eventów

    Cosmedica   Warszawa, ul. Annopol 17    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twoje Zadania: Współprowadzenie projektów w zakresie realizacji projektów eventowych w zakresie pielęgnacji urody, Przygotowywanie koncepcji i strategii eventów, Zarządzanie budżetem i kosztami eventów, Przygotowywanie raportów, analiz i podsumowań po każdym evencie, Koordynowanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Campaign Specialist

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)
Warszawa
praca stacjonarna
2087 dni temu
Miejsce pracy:Warszawa
Miejsce pracy: mazowieckie

Głównym celem działu Operacji jest dostarczanie efektywnych, wysokiej jakości produktów i usług partnerom wewnętrznym i zewnętrznym.

Dział Campaign Management jako część Operacji jest odpowiedzialny za operacyjne zarządzanie i egzekucję komunikacji marketingowej PAYBACK w kanałach email, SMS, online i mobile, w zakresie kluczowych kompetencji: kontroli jakości, testowania i ustawiania kampanii, zarządzania polityką zwrotów, optymalizacji procesów, zarządzania dostawcami, raportowania KPI oraz technicznego i merytorycznego wsparcia rozwoju kanałów PAYBACK.

Jeśli chcesz:
  • Odpowiadać za testowanie i ustawianie kompleksowych kampanii marketingu bezpośredniego PAYBACK poprzez kanały email i SMS
  • Zapewniać najwyższą jakość kampanii marketingu bezpośredniego: email, SMS, eKupony
  • Programować pliki HTML do kampanii newsletterowych oraz współpracować z agencją w tym zakresie
  • Współodpowiadać za procesy w obsługiwanych kanałach, tworzenie nowych procesów oraz optymalizację istniejących
  • Zarządzać kontaktem z dostawcami email, SMS
  • Wspierać operacyjne zarządzanie treścią serwisu www i aplikacji mobilnej (obsługa CMS)
  • Monitorować i raportować wskaźniki kosztowe i jakościowe (KPI) oraz rekomendować usprawnienia
  • Technicznie i merytorycznie wspierać rozwój komunikacji z zakresu marketingu bezpośredniego
Czego od Ciebie wymagamy:
  • Min. 1 roku doświadczenia w email/SMS marketingu (na stanowisku o podobnym charakterze)
  • Dokładności i skrupulatności
  • Umiejętności analitycznych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Otwartości i pozytywnego nastawienia
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu
Mile widziane:
  • Znajomość HTML
Co możemy Tobie zaoferować:
  • Ciekawą pracę z najnowszymi technologiami w grupie doświadczonych profesjonalistów
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na czas określony (2 lata)
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów w życie
  • Przyjazną i swobodną atmosferę w pracy
  • Korzystną lokalizację oraz dobrą kawę