Junior Digital Marketing Specialist

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

Warszawa

1 dzień temu

Junior Digital Marketing Specialist
Miejsce pracy:Warszawa
Miejsce pracy: mazowieckie

PAYBACK to największy multipartnerski Program Bonusowy, działający w Polsce od 2009 roku. Wspieramy partnerów we wzmacnianiu i pogłębianiu relacji z ich klientami, dlatego do naszego zespołu zapraszamy ekspertów, osoby z pasją, energią, jak i chęcią do poszerzania własnych horyzontów.

 

Jako Junior Digital Marketing Specialist będziesz:
 • pracować w rozwojowej i dynamicznej branży, w międzynarodowym środowisku,
 • zarządzać treścią serwisu oraz aplikacji mobilnej PAYBACK (CMS),
 • odpowiadać za jakość techniczną i zgodność materiałów reklamowych potrzebnych do realizacji kampanii online oraz w aplikacji mobilnej,
 • mieć wpływ na ofertę reklamy digital na platformie marketingowej PAYBACK oraz powiązane procesy,
 • tworzyć i optymalizować kampanie reklamowe Google Ads.
Aplikuj do nas, jeśli:
 • posiadasz praktyczną znajomość systemów do zarządzania treściami - CMS (First Spirit i Adition są mile widziane, chociaż zapewniamy komplet szkoleń),
 • posiadasz minimum roczne doświadczenie zawodowe w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads,
 • wykazujesz się zaawansowaną znajomością obsługi Google Ads (Google Campaign Manager),
 • posiadasz praktyczną znajomość programów graficznych, aby móc wprowadzać drobne poprawki do kreacji na potrzeby kampanii online,
 • masz poczucie estetyki, bierzesz pod uwagę UX i dbasz o szczegóły,
 • idealny z Ciebie gracz zespołowy,
 • świetnie znasz język angielski w mowie i piśmie (regularna współpraca z zespołami w innych krajów PAYBACK).
Co powiesz na:
 • stałe poszerzenie swoich kompetencji? W naszym zespole masz możliwość rozwoju w kierunku prowadzenia projektów, UX i wielu innych dziedzinach – wszystko zależy od Ciebie!
 • umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie.
 • benefity? Mamy to! Między innymi: firmowy program motywacyjny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna.
 • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10.
 • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego.
 • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie i dobre relacje.
 • dress code? W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak - do biura możesz przyjść w trampkach.
 • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

 

 Aplikuj 

          

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Poznaj

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

PAYBACK to największy w Polsce multipartnerski Program Bonusowy należący do Grupy American Express. Jego ideą jest docenienie konsumentów za ich codzienne decyzje zakupowe oraz wsparcie firm w budowie i utrzymaniu stabilnych relacji z klientami.

PAYBACK rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2009 roku. W krótkim czasie stał się największą platformą marketingową w Polsce łączącą obecnie ponad 7,5 mln konsumentów z ponad 600 firmami partnerskimi reprezentującymi różne branże, w tym e-commerce.

 

Pozycję lidera PAYBACK zawdzięcza wykorzystaniu paradygmatu dopasowania do konsumenta (customer-centricity), który stanowi fundament oferowanych rozwiązań w obszarze analiz Big Data, stymulacji sprzedaży i marketingu relacji. W ciągu kilku lat PAYBACK zdobył nie tylko szerokie doświadczenie we wspieraniu zarówno zagranicznych, jak i lokalnych Partnerów działających w Polsce, ale zbudował również ekspertyzę w oparciu o doświadczenia z innych rynków. Zakres usług oferowanych Partnerom przez PAYBACK obejmuje budowaniem profili grup konsumenckich, doradztwo biznesowe w zakresie marketingu i sprzedaży, dostarczanie skrojonych na miarę rozwiązań w obszarze budowania wartości klienta, włączając raportowanie aktywności. Większość usług PAYBACK dostarczana jest poprzez własną multikanałową platformę marketingu bezpośredniego skupiającą kanały komunikacji online, mobile oraz offline.

Większość usług PAYBACK dostarczana jest poprzez własną multikanałową platformę marketingu bezpośredniego skupiającą kanały komunikacji online, mobile oraz offline.

 

 

Więcej informacji na temat firmy znajdziesz na: https://www.payback.net

Młodszy specjalista do spraw marketingu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za współprojektowanie i uczestnictwo we wdrażaniu produktów promocyjno-reklamowych w przestrzeni firm i instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jako posiadająca mniejszy staż i doświadczenie podejmuje się zwykle zadań marketingowych o mniejszej skali trudności - redagowania tekstów promocyjnych na strony ...
Praca Młodszy Specjalista ds. Marketingu