Junior E-Commerce Campaign Specialist

KDK Events

Warszawa

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 3672344, z dnia 2020-09-22

KDK poszukuje młodych i ambitnych osób do zespołu projektowego AdsONE.pl, zajmującego się obsługą kampanii reklamowych na znanych marketplace’ach, takich jak Allegro, Amazon, eBay czy Ozon.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: CS/01/2020

Opis stanowiska

  • Planowanie i przygotowanie kampanii Amazon, Allegro, E-bay, etc.
  • Nadzór nad aktywnymi kampaniami
  • Analiza i Raportowanie
  • Tworzenie i redagowanie tekstów zoptymalizowanych pod konkretny serwis
  • Aktualizacja treści w serwisach internetowych, w tym wprowadzanie nowych ofert produktów

Wymagania

  • Konieczna znajomość MS Excel w stopniu co najmniej dobrym (mile widziana w zaawansowanym)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim (niemieckim – będzie dodatkowym atutem)
  • Ponadprzeciętne posługiwanie się komputerem i internetem w celu rozwiązania dowolnego problemu

     Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza na temat SEM/SEO/Facebook Ads umożliwiająca samodzielne prowadzenie kampanii
  • Znajomość systemów reklamowych Amazon, Allegro, E-Bay, OLX, Yandex, etc.

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy niekolidujący ze studiami (w przypadku statusu studenta)
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Konkretną wiedzę w zakresie działania najważniejszych systemów reklamowych dla e-commerce, a także z dziedziny SEM/SEO
  • Solidne wsparcie w zdobyciu certyfikatów, np. Google, Allegro

Poznaj

KDK Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją eventową KDK Events należącą do grupy kapitałowej Goodfellas Group. Organizujemy wydarzenia w całej Polsce i za granicą od ponad 15 lat. Swoje usługi świadczymy zarówno dla korporacji jak i MŚP oraz administracji publicznej. Jak pracujemy? Terminowo i profesjonalnie.