• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Front-end Developer

Connectis_
Warszawa
praca stacjonarna
2114 dni temu
Nr ref.: 9347/AM
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 PLN

Obszar

IT

Start

asap

Języki

Angielski - B1/B2

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Wytwarzanie bardzo wysokiej jakości oprogramowania (Code review, TDD, unit test, acceptance test) z wykorzystaniem technologii: JavaScript, jQuery, AngularJS, HTML, CSS, Less, MS MVC, HTML5.
  • Oczekujemy min. rok doświadczenia w programowaniu
  • Projekt pełen wyzwań i współpracy z doświadczonymi Programistami
  • Praca w metodyce SCRUM
  • Możliwość poznania rozwiązań chmurowych
Oferujemy:
  • Pracę w centrum miasta z możliwością częściowej pracy ZDALNEJ
  • Elastyczny czas pracy oraz dogodna forma zatrudnienia
  • Profesjonalne wsparcie indywidualnego opiekuna przez cały okres współpracy, łatwy sposób zmiany projektu lub relokacja do innego miasta
  • Możliwość udziału oraz wystąpień w prestiżowych szkoleniach i konferencjach IT przy współpracy z naszym IT Community Managerem
  • Niezapomniane imprezy i wyjścia integracyjne, eventy firmowe, meetup'y wewnętrzne, #pracoumilacze, kawiarnia w biurze, piłkarzyki, strefa chill, firmowa liga sportowa i e-sportowa, wyjątkowa luźna atmosfera i ciągłe wdrażanie nowych pomysłów (czekamy na Twój!), żeby pracowało się lepiej! :)
  • Pakiet sportowy, medyczny oraz obsługa księgowa
  • 2000 zł za polecenie znajomego do pracy
  • Praca w renomowanej Polskiej firmie z rodzinną atmosferą, z licznymi nagrodami w branży IT
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

IT

Start

asap

Języki

Wymagania technologiczne
  • JavaScript
  • jQuery
  • AngularJS
  • HTML
  • CSS, Less
  • MS MVC
  • HTML5
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: