• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Front-End Developer

Communication Art
Warszawa
praca stacjonarna
1714 dni temu

Jeśli cenisz sobie współpracę z ludźmi o dużym doświadczeniu i profesjonalnym podejściu do pracy,

chcesz się rozwijać pracując dla koncernów farmaceutycznych oraz FMCG – zapraszamy!

„Sztuką jest umiejętna komunikacja"

– to motto towarzyszy nam zarówno w codziennej współpracy wewnątrz firmy,

jak i w biznesowych relacjach z Klientami.

Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA
  • tworzenie oraz modyfikacja kodu – HTML, CSS, JS
  • utrzymywanie spójności kodu
  • współpraca z zespołem specjalistów, designerami oraz grafikami
WYMAGANIA
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • znajomość obsługi Adobe Photoshop
  • znajomość obsługi CMS WordPress
  • znajomość jednego systemów grid CSS, np. Bootstrap
  • umiejętność konwersji projektu graficznego do kodu
  • sugerowanie nowych rozwiązań
MILE WIDZIANE
  • doświadczenie z dowolnym językiem szablonowania
  • znajomość zasad Cross-Browsing
OFERUJEMY
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenia, faktura
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • spotkania integracyjne

W Communication Art dbamy o wysoki poziom kultury komunikacji,
etyczne zachowania i rozwój osobisty, który pozwala nam na wspólne
osiąganie wyznaczonych celów.