Junior Full Stack Developer (JavaScritp + Python/Django)

Power Media

Warszawa

79 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Junior Full Stack Developer (JavaScritp + Python/Django)
Miejsce pracy: WarszawaNr ref.: JFD/WWA/KO

Dla naszego Klienta zajmującego się tworzeniem nowoczesnych, wysoko dostępnych i wysokowydajnych systemów transakcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko Junior Full Stack Developera.

Systemy, które tworzy firma działają 24/7/365 bez zarzutu, pod obciążeniem setek tysięcy użytkowników i milionów transakcji na sekundę tworząc podstawy działalności biznesowej Klientów firmy. Decyzje o wyborze technologii, w których firma realizuje projekty zdają egzamin w warunkach produkcyjnych i pozwalają tworzyć oprogramowanie, które wygodnie i bezproblemowo się skaluje.

Lokalizacja: Warszawa, okolice Parku Sieleckiego

 

Zakres obowiązków:

 • Implementacja komponentów Vue.JS
 • Dokładanie nowych funkcjonalności i integracji z zewnętrznymi dostawcami usług
 • Kodowanie elementów UI wykorzystując Bootstrap i SAS

 

Wymagania:

 • Minimum rok komercyjnego doświadczenie w pracy z JavaScript
 • Minimum pół roku komercyjnego doświadczenia w pracy w Python/Django
 • Dobra znajomość: Git, NPM, Webpack, LESS, DjangoAdmin, Django CMS, vanilla JavaScript ES6
 • Dobra znajomość jezyka angielskiego

Klient oferuje:

 • Współpracę na zasadach B2B
 • Elastyczne godziny pracy (możliwośc 8-godzinnej pracy miedzy 8:00-20:00)
 • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu (po okresie próbnym)
 • Niekorporacyjną atmosferę pracy
 • Chill room ze stołem do ping-ponga
 • Nieograniczony dostęp do Yerba mate
 • Miejsce prarkingowe
 • Brak dress-code
 • Pracę w młodym, zgranym zespole

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

W obecnych czasach i rozwiniętej technologii podział obowiązków Front-end i Back-end developerów jest wyraźny. Ci pierwsi zajmują się opracowaniem witryny pod względem wizualnym. Zajmują się także jej wzbogaceniem o elementy graficzne takie, jak animacje czy slidery. Back-end developer odpowiada zaś za tworzenie oprogramowania (kodu) powstającej strony zapewniającego jej techniczną funkcjonalność, a także nadzór nad ...
Praca Front-end/Back-end developer