Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Full Stack Developer

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.
Poznań
praca stacjonarna
rekrutacja online
1239 dni temu

Grupa TENSE Polska – jesteśmy agencją interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w latach 2016-2018 i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w międzynarodowym, prestiżowym konkursie branżowym Global Search Awards 2020 w kategorii Best Low Budget Campaign w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę, a także innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • projektowanie prostych szablonów z wykorzystaniem frameworków CSS,
  • rozwój oprogramowania autorskiego firmy przy współpracy z back-end developerami,
  • tworzenie nowych aplikacji,
  • Code Review.
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JS,
  • bardzo dobrej znajomości frameworków CSS,
  • dobrej znajomości przynajmniej jednego frameworku JS - preferowany Vue,
  • znajomości PHP,
  • znajomości technologii Laravel/Codeigniter,
  • znajomości baz danych SQL,
  • znajomości pracy z systemem kontroli wersji GIT,
  • znajomości zasad Responsive Web Design,
  • kreatywności i zmysłu estetycznego.

Co oferujemy?
  • możliwość dofinansowania do kursów/szkoleń/studiów,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia dnia pracy (między 8:00 a 9:30),
  • benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna Luxmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • eventy integracyjne.