Junior Growth Analyst
Ebury Partners UK LTD
Warszawa
młodszy specjalista (junior)
5 dni temu


W Ebury wierzymy, że rozwój działalności na arenie międzynarodowej jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dlatego pomagamy przedsiębiorcom wykorzystywać szanse jakie oferuje handel zagraniczny, oraz dynamicznie rozwijamy naszą obecność w ponad 20 biurach rozsianych po całym globie. Dołącz do naszego zespołu 1300 specjalistów i razem z nami zmieniaj przyszłość sektora finansowego!

Junior Growth Analyst
Miejsce pracy: Warszawa


Rola:

Junior Growth Analyst - odpowiedzialny jest za poszukiwanie potencjalnych klientów i  budowanie baz danych, które mogą być wykorzystane przez zespoły sprzedaży i marketingu. Pracując z Warszawskiego biura, będziesz odpowiadać za przygotowanie, wdrożenie oraz monitorowanie strategii oraz kampanii dla zespołów z naszych biur w m.in w Torronto, Sao Paulo, Lizbonie, Madrycie, Londynie, Amsterdamie, Dubaju, Hong Kongu czy Sydney. Codzienna praca na tym stanowisku polega na przeglądaniu i analizie danych, oraz budowaniu narzędzi, które pomagają nam zrozumieć kim są nasi potencjalni klienci -  jeszcze przed wykonaniem pierwszego kontaktu telefonicznego czy mailowego. Poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób - również świeżo po studiach i bez większego doświadczenia w branży finansowej. Zapewniamy kompleksowe szkolenia wstępne, przygotowujące do pracy.

 

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów zaocznych - preferowane kierunki ekonomia / finanse / handel zagraniczny

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

  • Łatwość w pracy z danymi oraz ich prezentacji - dobra obsługa Excela i PowerPointa

  • Zwięzły styl i łatwość w komunikacji

  • Kreatywność w odnajdywaniu rozwiązań

  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziany inny język - w szczególności niemiecki, francuski, hiszpański lub włoski

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w zgranym, młodym zespole

  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu w ramach struktury firmy

  • Pracę w modelu hybrydowym (po 2-3 miesięcznym wdrożeniu)

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim.

 APLIKUJ TERAZ 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aplikuj teraz

Poznaj

Ebury Partners UK LTD

W Ebury wierzymy, że rozwój działalności na arenie międzynarodowej jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dlatego pomagamy przedsiębiorcom wykorzystywać szanse jakie oferuje handel zagraniczny.

Podobne oferty