Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Junior Java/JEE Developer

Sentaca Ireland Ltd.
Poznań
praca stacjonarna
5557 dni temu

Ogłoszenie numer: 56722, z dnia 2009-02-12

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: POZ-JAVA-DEV3

Opis stanowiska

Poszukujemy młodszych programistów Java/JEE. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za projekt, dokumentacje oraz implementację elementów systemu.

Wymagania

Oczekujemy: * znajomości Java/JEE, * znajomości i doświadczenia związanego z bibliotekami: Spring Framework, Hibernate/JPA, * znajomości języka SQL i doświadczenia z jednym z silników baz danych: Oracle, MySQL, PostgreSQL, * XML (XSL, RSS, ATOM), Unix/Linux, JUnit, SVN * umiejętności pisania dokumentacji technicznej * znajomości protokołów klient-server

Oferujemy

* pracę przy ciekawych projektach związanych z rynkiem reklamy mobilnej, * możliwość szybkiego awansu, * odpowiedzialność.