Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Kierownik Grupy

Aviva Sp. z o.o.

Brzeg

274 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Brzeg
Opis stanowiska:
  • zapoznanie się z produktami, procedurami i modelem pracy firmy,
  • wdrożenie się do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
  • rekrutacja oraz selekcja kandydatów na Przedstawiciela ds. Ubezpieczeń i Inwestycji,
  • raportowanie wyników pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
  • doświadczenie w rekrutacji,
  • wyższe wykształcenie,
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność,
Oferujemy:
  • cykl profesjonalnych szkoleń - Akademia Junior Menedżera,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • wsparcie w budowie własnego zespołu,
  • dostęp do w pełni wyposażonego biura,
  • dostęp do narzędzi wspierających sprzedaż,
  • pracę w młodym zespole,
  • motywujący system wynagrodzenia,
  • możliwość awansu na Menedżera w okresie maksymalnie 12 miesięcy.

Poznaj

Jak do nas dołączyć?

Zależy nam, by do naszej firmy trafiali najlepsi, dlatego opracowaliśmy proces rekrutacji, który pozwala nam dobrze poznać kandydata i jego predyspozycje zawodowe, Jednocześnie kandydat ma możliwość poznania naszej firmy oraz sprawdzenia, na ile proponowana przez Avivę wizja kariery mu odpowiada. Kluczową rolę w procesie rekrutacji pełni Menadżer zespołu, do którego w przyszłości dołączy nowy Agent.

Proces rekrutacji

Krok Analiza CV
KrokPierwsze spotkanie rekrutacyjne
KrokTesty predyspozycji
KrokDrugie spotkanie rekrutacyjne
KrokSpotkanie z Dyrektorem oddziału
KrokPodpisanie umowy szkoleniowej

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (59)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (204)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (955)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2228)
Radom (183)
Płock (54)
Opolskie:
Opole (185)
Nysa (60)