Najnowsze oferty pracy

  • Ekspert ds. planowania i zakupu mediów

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Na co dzień w naszym zespole:planujesz i kupujesz kampanie reklamowe w mediach cyfrowych i tradycyjnych (zarówno bezpośrednio u wydawców, jak i za pośrednictwem domu mediowego),przygotowujesz rekomendacje, prezentacje strategii mediowych i analizy prowadzonych działań,negocjujesz z wydawcami...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Media Buyer Warszawa
Junior Media Planner / Buyer

Imagine The Future
Warszawa
praca stacjonarna
1589 dni temu

ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MPB/2019

Szukamy zapaleńców, którzy codziennie mierzą się sami ze sobą, lubią konkurować z innymi i chcą być najlepsi w tym co robią!

Jeśli zawsze szukasz sposobu, aby pomnażać wyniki, lubisz wyzwania i posiadasz zdolności analityczne, nasza firma jest miejscem dla Ciebie – zapraszamy!

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia w tym co robimy – nikt na rynku nie ma większego niż my ;) – nauczymy Cię wszystkiego co potrzebne, abyś mógł się spełniać w naszym Zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • planowanie i zakup kampanii reklamowych on-line na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie
  • prowadzenie kampanii reklamowych na największych platformach samoobsługowych takich jak DSP, Managed Service Technology, Exchanges, Native Networks i innych
  • bieżący monitoring, optymalizacja i raportowanie wyników
  • współudział w kreowaniu materiałów reklamowych
  • śledzenie trendów i analiza rynku
  • bieżąca współpraca z klientem
OCZEKIWANIA:
  • posiadanie tzw. „żyłki rywalizacji” i nastawienie na osiąganie celów
  • szybkie rozwiązywanie problemów i otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ścisłe, z zakresu analiz, marketingu)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • sprawne korzystanie z MS Excel
  • mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii online
  • chęć rozwoju dalszej kariery w marketingu on-line
OFERUJEMY:
  • nabycie wiedzy i umiejętności w obszarze marketingu performance
  • karierę zawodową w najszybciej rozwijającej się branży na rynku
  • system premiowy, który nagradza Twoją pracę
  • wpływ na swoje osiągnięcia biznesowe i sukcesy całego Zespołu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych i marketingowych
  • ciekawe projekty, docenienie inicjatywy i elastyczne podejście
  • naukę i pracę na innowacyjnych systemach i narzędziach analitycznych
  • współpracę z ekspertami
  • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
DODATKOWO:
  • nieformalne warunki pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • świetnych ludzi, mentorów w swojej dziedzinie, którzy chętnie podzielą się wiedzą
  • benefity, jak prywatna opieka medyczna i karta Multisport, zajęcia językowe i inne
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w centrum miasta z parkingiem dla samochodów i rowerów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
  • pracę, która stanie się Twoją pasją
Dołącz do nas!
Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.