Zobacz więcej ofert pracy

Junior .NET Full Stack Developer

Nigel Frank International
Kraków
praca stacjonarna
2080 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Krakow
OBOWIĄZKI:
  • Tworzenie dokumentacji
  • Uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania
  • Współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów
  • Praca w zespole
  • Używanie najnowocześniejszych narzędzi Microsoft,
  • Praca wśród doświadczonych programistów
  • Codzienna komunikacja w języku angielskim.
  • Praca w międzynarodowym otoczeniu

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w programowaniu rozwiązań opartych o .NET, np. C#,
  • Znasz: Microsoft .Net Framework, ASP.NET
  • Masz doświadczenie w pracy z Visual Studio,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Reprezentujesz wysoką jakość swojej pracy
  • Jesteś nastawiony na rozwój i doszkalanie swoich umiejętności

OFERUJEMY:
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku,
  • Udział w ciekawych projektach informatycznych dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poszerzenie wiedzy technicznej,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Poznanie wysokich standardów pracy,
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery,  premie w zależności, od jakości wykonanej pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pracownika