Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Junior Payroll Specialist
Calan Human Capital Sp. Z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid
36 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą consultingową, specjalizująca się w profesjonalnych usługach z zakresu księgowości, payroll, IT, doradztwa personalnego oraz biznesowego. Naszymi klientami są głównie międzynarodowe firmy z różnych branż, zwracające się do nas z uwagi na wysoki standard świadczonych usług.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i naliczanie comiesięcznych list płac
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Tworzenie i sprawdzanie raportów na potrzeby klienta
  • Wsparcie działu payroll w bieżących zadaniac

Wymagania:

  • Znajomość programu Excel
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze kadr i płac
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w centrum Warszawy
  • Ciekawe wyzwania
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Poznaj

Calan HR

We provide a tailor-made executive search service for companies in Poland and CEE. Our recruiting strategies and outside the box approach help us to adapt to each individual project and to deliver the best-fit candidate to your organization. We believe in focusing on people. Our recruiters invest time to understand the culture and needs of our clients. We base our selection of candidates on personality and much more than just job specifications and CVs.