Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   warmińsko-mazurskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior PHP Developer

PGB Human Resources
Olsztyn
praca stacjonarna
2690 dni temu

Dla naszego klienta - firmy, która zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm w Polsce, ale również we Francji czy Szwajcarii, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: PHP_1216_OLSZ_BUD
Opis stanowiska:
  • Tworzenie aplikacji webowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie w tworzeniu, we wdrożeniu i testowaniu aplikacji
Wymagania:
  • MySQL w wersji 5 i PHP w wersji 5
  • Znajomość HTML, CSS, JQuery, Bootstrap
  • Podstawowa znajomość Symfony 2
  • Min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Awans na stanowisko Programisty PHP
  • Szkolenia
  • Premia i wyższe wynagrodzenie finansowe po 1 miesiącu próbnym
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com