Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista PHP Warszawa
Junior PHP/JavaScript Developer

Growth Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3528 dni temu

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się na świecie firm z branży e-commerce, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • współtowrzenie nowych aplikacji przydatnych do usprawnienia pracy różnych departamentów firmy
  • rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystanie znajomości języka PHP
  • tworzenie nowych modułów do istniejących systemów wg zapotrzebowania
Wymagania:
  • minimum 1-2 lata doświadczenia w programowaniu obiektywnym w PHP (Object Oriented Programing), programowaniu aplikacji
  • praktyczna znajomość PHP (przynajmniej jeden framework MVC)
  • znajomość JavaScript/ iQuery
  • znajomość bazy danych MySQL oraz języka SQL
  • znajomość HTML, CSS
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z serwerami Linux
  • chęć i łatwość nauki nowych technologii
  • komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz wpływu na kształt nowych procesów wdrażanych w firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej motywacji i zaangażowaniu