Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Project Manager w obszarze Reklamy

Project Execution Sp. z o.o.

Warszawa

14 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PM/2019/MZ
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa kampanii reklamowych w kanałach offline: tv, radio, outdoor (planowanie, negocjacje warunków, zakup powierzchni reklamowych, analiza i raportowanie wyników)
  • koordynacja projektów reklamowych (współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży oraz z zewnętrznymi partnerami)
  • współpraca z  wydawcami oraz agencjami w Polsce i zagranicą
  • research metodologii, potencjalnych partnerów i konkurencji
  • udział w projektach rozwojowych i badawczych (opracowywanie testów, analiza wskaźników, potencjału rozwojowego dla reklamy)
  • współprojektowanie nowych rozwiązań marketingowych zgodnie z zapotrzebowaniem klientów
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
  • doświadczenie w zarządzaniu lub koordynacji projektów (biznesowych, marketingowych, rozwojowych)
  • doświadczenie w planowaniu i zakupie powierzchni reklamowej oraz we współpracy z wydawcami prasowymi mile widziane
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
  • sprawne korzystanie z MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i nastawienie na budowanie relacji
  • kreatywność, własna inicjatywa, nastawienie na szukanie rozwiązań
  • zaangażowanie oraz motywacja do zdobywania nowych doświadczeń w zakresie media planningu
OFERUJEMY:
  • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • nowoczesne biuro w ścisłym centrum Warszawy (200m od Metra Centrum)

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu - Project Manager

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu - Project Manager Praca Kierownik Projektu - Project Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (797)
Wałbrzych (56)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2197)
Radom (181)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (73)