Junior Project Manager

EPCM Executive Search

Warszawa

4 dni temu

Międzynarodowa firma z branży Real Estate o wiodącej pozycji na rynku, działająca na globalnym rynku zatrudni Junior Project Managera. Dana osoba będzie odpowiedzialna za proces przygotowania inwestycji do momentu uzyskania pozwolenia na budowę.
Firma gwarantuję stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet socjalny oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Analizy działek pod kątem ich zabudowy;
  • Aktywny udział w przygotowaniu procesu inwestycyjnego – kontakt z urzędami, gestorami mediów, itp.;
  • Współpraca z Biurem Architektonicznym na etapie projektu koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego;
  • Udział w zarządzaniu projektem od początku procesu inwestycyjnego;
  • Postępowania infrastrukturalne, drogowe ZRID, etc.;
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy zaangażowanymi w inwestycję;
  • Znajomość kosztorysowania, tworzenia budżetów, harmonogramów;
  • Raportowanie do Project Managera.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – kierunki techniczne;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia samodzielnie całej inwestycji magazynowej, produkcyjnej, obiektów handlowych lub pokrewnych o konstrukcji stalowej;
  • Znajomość j. angielskiego – co najmniej na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Możliwość odbywania podróży służbowych;
  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie + pełen pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport;
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji;
  • Realną możliwość rozwoju.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu