Zobacz więcej ofert pracy

Junior QA Engineer

New-Invest
Warszawa
praca stacjonarna
2422 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie:

  • 5 000 - 6 000 brutto umowa o pracę
  • 5 000 - 8 000 netto B2B

Opis:

Firma mająca siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola) poszukuje obecnie do swojego zespołu Junior QA Engineer. Jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, zatrudniająca łącznie w całej grupie ponad 200 pracowników, realizująca ponad 2000 projektów dla 1 miliona użytkowników. Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie testowanie aplikacji (mobilnych i serwerowych) wchodzących w skład Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management).

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność pisania kodu
  • Podstawowa znajomość Java
  • Podstawowa znajomość Objective-C lub Swift

Obowiązki:

  • Testowanie aplikacji (mobilnych i serwerowych) wchodzących w skład Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management)
  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych i ich weryfikacja
  • Automatyzacja testów

Oferujemy:

  • Opieka medyczna
  • Finansowanie egzaminów na certyfikaty
  • Dowolna forma zatrudnienia