Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Quantity Surveyor

NES Global Talent

Częstochowa

75 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Nr ref.: BH-89325

Opis stanowiska:
  • Rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców.
  • Wykonywanie obmiarów.
  • Kontrolowanie ilości materiałów dostarczanych na budowę.
  • Sporządzanie, kompletowanie i przekazywanie dokumentacji rozliczeniowej dla inżynierów projektu, zamawiającego i podwykonawców.
  • Raportowanie dotyczące rozliczeń podwykonawców.
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej oraz rozliczeniowej.
  • Współpraca z innymi działami (księgowość, dział finansowy oraz kontraktowy).
Wymagania stanowiskowe:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, infrastruktura).
  • Pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale technicznym najlepiej na kontrakcie drogowym.
  • Dobra znajomość pakietów oprogramowania: Microsoft Office, Autocad, Microsoft Project.
  • Dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
  • Mile widziana znajomość procedur FIDIC.
  • Dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie) – będzie atutem.
Oferta:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracy na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturze organizacji.

Poznaj stanowisko: Planista

Planista to osoba, która opracowuje plany techniczno-ekonomiczne produkcji, sporządza analizy kompleksowe oraz bilansuje możliwości realizacji planów produkcyjnych. Do głównych obowiązków planisty należy: analiza możliwości realizacji zlecenia, sprawdzanie stanów materiałów i ewentualne ich zakupy, bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu ...
Planista Praca Planista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (48)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2019)
Radom (151)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (64)