Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Sales Executive

Ebury Partners UK LTD
Warszawa
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
30 dni temu

Ebury is a hyper-growth FinTech firm, named in 2021 as one of the top FinTechs to work for by Glassdoor and AltFi. We offer a range of products including FX risk management, trade finance, currency accounts, international payments and API integration.

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kolejnego pokolenia sprzedawców w Europie, którzy dołączą do nas po rekordowym roku. Poszukujemy zmotywowanych i pozytywnie nastawionych osób, które chcą przyspieszyć swoją karierę i zostać ekspertami na rynku walutowym.

O pracy

Jako Junior Sales Executive będziesz mieć kluczowy wkład w rozwój Ebury i będziesz odpowiedzialny za zapewnianie wspaniałych doświadczeń nowym klientom. Na każdym kroku będziesz wspierany przez jednego z naszych kierowników biur, którzy mają aktywny udział w pomaganiu Ci w osiąganiu dobrych wyników dzięki osobistym doświadczeniom jak odnieść sukces na tym stanowisku.

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie klientów poprzez bezpośrednie telefony, budowanie bazy potencjalnych klientów, rozwój bazy klientów z perspektywy segmentacji dla określonych sektorów i branż oraz w zakresie ekspozycji walutowej/ obrotów/ perspektywy przychodów dla Ebury.
  • Badania klienta oraz sektora jego działania w celu identyfikacji ewentualnych potrzeb i rozwiązań, które mogą zostać zrealizowane przy pomocy Ebury w celu zbudowania bazy leadów.
  • Ścisła współpraca z zespołem, aby budować i prezentować klientom wartościowe rozwiązania FX, z czasem ucząc się, jak samodzielnie opracowywać te rozwiązania.
Ty…
  • Cieszysz się budowaniem nowych relacji oraz przychodzi Ci to z łatwością
  • Jesteś ambitny i wysoce zmotywowany, aby wziąć swoją karierę w swoje ręce
  • Masz doświadczenie w środowisku B2B lub w środowisku kontaktowym z klientem
  • Mówisz płynnie po polsku i angielsku
  • Interesujesz się rynkami finansowymi
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Kierujesz się elastycznym nastawieniem i poczuciem pilności, zgodnym z naszą dynamiczną kulturą
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Wiodące w branży wynagrodzenie podstawowe i możliwość szybkiego zwiększenia zarobków dzięki przejrzystemu systemowi prowizyjnemu.
  • Szybki rozwój kariery i szereg ustrukturyzowanych ścieżek kariery obejmujących przywództwo, zarządzanie klientami i transakcje.
  • Szkolenia i mentoring prowadzony przez najbardziej doświadczonych i odnoszących sukcesy specjalistów FX na świecie.
  • Możliwości rozwoju międzynarodowego obejmują udział w globalnych targach dla rekrutów.
  • Możliwości rozwoju kariery oraz wsparcie w relokacji i pracy za granicą.
  • Przestronne i nowoczesne biuro
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.