Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Sales Specialist

j-labs sp. z o.o.

Kraków

381 dni temu

j-labs

Jesteśmy firmą technologiczną działającą od 2008 roku. Zapewniamy kompletne zespoły developerskie, sprawdzonych specjalistów IT oraz usługi Quality Assurance. Działamy głównie w obszarze technologii Java, .NET, QA oraz Frontend Development. Jesteśmy obecni w trzech miastach; w Krakowie, Warszawie oraz Monachium.

Pracujemy dla wiodących firm z sektorów: IT, bankowości, finansów, lotnictwa, automatyki, inżynierii, produkcji. Do naszych Klientów należą m.in.: ABB, Akamai, IG Group, Lumesse, Alior Bank, Asseco Poland, Software Mind, Sabre Polska czy Transporeon.

Miejsce pracy: Kraków

Dołącz do nowego Business Unitu (APO) – wewnętrzny software house w j-labs – i postaw

swoje pierwsze kroki w świecie sprzedaży zagranicznej.

Twoje zadania:
  • Twoim zadaniem będzie identyfikowanie i wstępne kontaktowanie potencjalnych Klientów.
  • Będziesz na podstawie różnych źródeł informacji identyfikował przyszłych Klientów we wskazanych segmentach i pozyskiwał wiedzę na temat skali i specyfiki ich działów IT.
  • Na podstawie zdobytych informacji i określonych z góry kryteriów będziesz dokonywał priorytetyzacji zidentyfikowanych firm.
  • Będziesz budował listę osób, stanowiących partnerów do rozmowy w wybranych firmach i będziesz odpowiedzialny za wstępny kontakt z częścią z nich.
Dlaczego warto dołączyć do tego projektu?
  • Agile Projects Outsourcing (APO) w j-labs to nowy Business Unit, odpowiedzialny za pozyskanie i realizację projektów z obszaru software development dla Klientów z regionu DACH, w modelu agile outsourcing.
  • Będziesz częścią zespołu sprzedażowego, współtworząc z nami ten obszar firmy i pracując bezpośrednio z Business Development Managerami.
  • Dołączając do j-labs w tym momencie masz unikalną możliwość uczestniczenia w budowaniu nowej przestrzeni biznesowej i praktycznej nauki metod pozyskiwania Klientów na nowym rynku.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Chęci rozwoju w obszarze sprzedaży / Business Development,
  • Otwartości na przyswajanie wiedzy,
  • Dociekliwości i determinacji w pracy,
  • Umiejętności rozmowy oraz współpracy z ludźmi,
  • Uporządkowania,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Wiedza z obszaru IT będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość połączenia pracy ze studiami
  • Wynagrodzenie do 3.000 pln brutto (w zależności od wymiaru godzin),
  • Wyraźną ścieżkę kariery / rozwoju
  • Jasne zasady oraz politykę otwartych drzwi w firmie o płaskiej strukturze zarządzania,
  • Roczny budżet szkoleniowy – 3.000 pln - na własny rozwój do indywidualnego wykorzystania,
  • Pakiet benefitów (Program Multkafeteria, opieka medyczna Luxmed).
j-labs to również:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT to osoba, która odpowiada za doradztwo i sprzedaż rozwiązań informatycznych firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów ze wszystkich sektorów rynku, utrzymanie i rozbudowa relacji z pozyskanymi klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta. A także pracownik ten ...
Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT Praca Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1737)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)