Junior Team Leader CRM

Nigel Frank International

Kraków

27 dni temu

Nigel Frank International jest globalnym liderem w rekrutacji specjalistów Microsoft. Współpracujemy zarówno z Partnerami Microsoft, użytkownikami końcowymi jak i niezależnymi dostawcami oprogramowania (ISV) gdzie od 2006 roku, udało nam się z sukcesem znaleźć nowe stanowiska pracy dla ponad 19,000 specjalistów Microsoft Dynamics, Azure i SharePoint.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 07082019WAWWZ

Junior Team Leader CRM – Kraków

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem
  • Rozwój środowiska Dynamics 365
  • Programowanie w C#
  • Wsparcie techniczne w zakresie CRM

Wymagania:

  • Umiejętności przywódcze
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Doświadczenie techniczne (Dynamics CRM, .NET, JavaScript, SQL)

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Międzynarodowe projekty

Stanowisko wygląda interesująca, ale nie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu odpowiedniej pracy dla Ciebie! :)

Poznaj

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.