Zobacz więcej ofert pracy

Junior Traffic Manager

FIRSTLY Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
1508 dni temu

Ogłoszenie numer: 3185708, z dnia 2020-03-09

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2017 roku i od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Zdobywając zaufanie kolejnych klientów, na przestrzeni kilku lat, z małej firmy marketingowej staliśmy się ważnym graczem na rynku reklamowym. Nasze usługi świadczymy w oparciu o to, co dla nas najważniejsze – wiedzę teoretyczną, której jesteśmy pewni i wieloletnie doświadczenie, które daje naszym działaniom gwarancję jakości.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie kampaniami i ich optymalizacja,
  • bezpośredni kontakt z wydawcami,
  • przygotowywanie raportów, analiza emitowanych kampanii,
  • wsparcie pozostałych działów w firmie.

Wymagania

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • posiadasz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • lubisz ludzi i umiesz z nimi współpracować,
  • jesteś zorganizowany i zadaniowy,
  • pakiet MS Office (a w szczególności Excel) nie jest Ci straszny,
  • interesujesz się branżą nowych technologii i digital marketingiem.

Oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającej się spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • mało gadania i dużo praktyki,
  • zarobki adekwatne do Twoich umiejętności, zaangażowania i stażu pracy,
  • biuro na starym Mokotowie,
  • know-how naszego zespołu, którego nigdzie nie kupisz :)