Junior Traffic Manager

Grupa RMF Sp. z o.o., Sp. k.

Warszawa

5 dni temu

Grupa RMF to spółka, której podstawowym przedmiotem działalności operacyjnej jest sprzedaż czasu i powierzchni reklamowej oraz produktów oferowanych przez m.in. RMF FM, RMF CLASSIC, RMF MAXXX, RMFON

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do Zespołu Sprzedaży Internetowej w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DS/01/WA
Zakres obowiązków:
  • definiowanie i optymalizacja kampanii reklamowych na witrynach i w aplikacjach należących do
  • Grupy RMF
  • weryfikacja kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • analiza dostępnej powierzchni reklamowej i przygotowywanie rekomendacji jej wykorzystania
  • wsparcie działu handlowego w zakresie technicznym produktu internetowego
Od Kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności samodzielnego działania, doskonałej organizacji pracy i współpracy w Zespole
  • łatwości w szukaniu rozwiązań potencjalnych problemów
  • zdolności analitycznych
  • determinacji, zaangażowania i motywacji do pracy
  • znajomość systemów emisji reklam będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość realizacji powierzonych zadań w stabilnej, dużej organizacji
  • atrakcyjny model wynagrodzenia
  • ciekawą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • wsparcie najlepszych profesjonalistów w branży mediów w Polsce

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z numerem referencyjnym, zawierającą CV ze zdjęciem, list motywacyjny oraz klauzulę potwierdzającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."

Wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako poufne!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!

Poznaj

Poznaj stanowisko: Traffic Manager
Traffic manager, jak sugeruje sama anglojęzyczna nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za śledzenie ruchu na witrynie internetowej. W praktyce oznacza to stałe monitorowanie ilości odwiedzin na stronie, przemieszczania się użytkowników, popularności poszczególnych treści i podstron, a także częstotliwości występowania poszczególnych słów kluczowych, prowadzących do danej witryny z wyszukiwarki ...
Praca Traffic Manager