Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kadrowa / Kadrowy

CUW Sp. z o.o.

Warszawa - Ursynów

7 dni temu

CUW Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe zajmujące się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków i audytu. Działalność spółki Centrum Usług Wspólnych (CUW Sp. z o. o.) jest realizowana od 2009 roku i dynamicznie się rozwija poszerzając ofertę dla klientów instytucjonalnych w zakresie outsourcingu usług.

Oferujemy usługi księgowe , prowadzenie spraw kadrowo - płacowych oraz doradztwo podatkowe i audyt.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów
Nr ref.: C/07/2019
Zakres zadań:
  • Obsługa kadrowa kilku spółek prawa handlowego
  • Obsługa płacowa kilku spółek prawa handlowego
  • Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Sporządzanie umów o pracę/wypowiedzeń/porozumień;
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców;
  • Sporządzanie, wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników, do których wydawania pracodawca zobowiązany jest przepisami prawa
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich; · prowadzenie wszelkiej dokumentacji ubezpieczeniowej/ zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników i członków ich rodzin
  • Wydawanie zaświadczeń dotyczących stosunku pracy na wniosek pracownika; prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników i kontrola ich aktualności;
  • Prowadzenie ewidencji obowiązkowych szkoleń BHP i Ppoż pracownika oraz kontrola ich aktualności;
  • Rozliczanie pracowników z wykorzystanych dni urlopów wypoczynkowych oraz innych przerw w wykonywaniu pracy, w tym urlopów okolicznościowych, wychowawczych,
  • Sporządzanie korekt deklaracji ZUS
  • Korespondencja z instytucjami ZUS, PIP, PFRON, komornicy sądowi  związana ze sprawami pracowniczymi
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz innych instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z Główną Księgową i Prezesem
Wymagania:
  • Bieżąca znajomość przepisów podatkowych, prawa pracy i Ustawy ZUS oraz umiejętności ich praktycznego stosowania
  • Dobra znajomość zintegrowanych aplikacji księgowych i finansowych (mile widziana znajomość systemu Symfonia),
  • Znajomość prawa pracy
  • Nastawienie na rozwój i nowe wyzwania oraz czynne uczestnictwo w rozwoju spółki
  • Samodzielność, odpowiedzialność za wyniki swojej pracy,
  • Kreatywność i otwartość na innowacyjne rozwiązania
  • Umiejętność organizacji pracy
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • Samodzielność działania
  • Przyjazna atmosfera, sprzyjająca współpracy i rozwojowi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę na pełen etat

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

 CUW Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w  CV wyłącznie do potrzeb procesu rekrutacji. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez CUW Sp. z o.o. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Poznaj

Nowoczesna Firma S.A.

Nowoczesna Firma - medium wiedzy dla biznesu upowszechnia wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania. Inspiruje menedżerów do rozwoju swoich firm i profesjonalizacji działań poprzez dostarczanie im informacji o najnowszych trendach, produktach i praktykach zarządzania. Prowadzi to poprzez portal www.nf.pl oraz organizację Kongresów, Konferencji i Warsztatów. Nowoczesna Firma to medium promocji i sprzedaży usług wspierających prowadzenie biznesu, gdzie aktywni dostawcy b2b edukując rynek, budują swoją pozycję i sprzedają usługi a nowocześni menedżerowie szukając rozwiązań są inspirowani do zakupu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Specjalista ds. Kadrowych Praca Specjalista ds. Kadrowych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest CUW Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (654)
Wałbrzych (59)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1979)
Radom (177)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (61)