Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
KADROWA(-Y)/ KSIĘGOWA(-Y)

ViDiS S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4829 dni temu

Nasza firma jest wyłącznym na rynku polskim dystrybutorem urządzeń audiowizualnych znanych światowych marek. Produkty z naszej oferty sprzedajemy poprzez sieć dealerów, z którymi budujemy partnerskie relacje handlowe. Partnerstwo jest też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole, dzięki czemu lubimy zarówno naszą pracę jak i wspólną zabawę. Od października 2010 roku jesteśmy spółką giełdową notowaną na rynku NewConnect, a część z nas stała się także akcjonariuszami firmy. Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek nowych technologii, DOŁĄCZ do NAS. Być może to właśnie Ty jesteś odpowiednią kandydatką lub kandydatem na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiadała za całościowe prowadzenie kadr i płac w firmie oraz wsparcie głównej księgowej w kwestii księgowości.

Główne obowiązki

  • Obsługa kadrowa i płacowa pracowników (ok. 20 pracowników)
  • Obsługa umów z podmiotami na stałe współpracującymi (ok. 10 podmiotów)
  • Wspomaganie działu księgowości

Wymagania wobec kandydata

  • Znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zasad księgowości i podstawy przepisów podatkowych
  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i chęć do nauki
  • Umiejętności analizowania problemów, wyszukiwanie i rekomendowanie rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzenia
  • Dodatki socjalne
  • Elastyczne podejście do potrzeb pracownika
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość długofalowej współpracy
W swojej ofercie dopisz koniecznie następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)".