Kaizen Specialist

Hays Poland

Okolice Bolesławca

774 dni temu

Kaizen Specialist
Okolice Bolesławca
Kaizen Specialist
Okolice Bolesławca
Nr Ref.: 1071760

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla jednego z naszych Klientów: międzynarodowej firmy z branży automotive, zajmującej się produkcją szkieletów ram siedzeń oraz kompletnych pokryć siedzeń- poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Kaizen.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie analizować i optymalizować procesy produkcyjne w firmie oraz współtworzyć i rozwijać mapę wdrożenia Lean. Przyszły Specjalista ds. Kaizen będzie budować Visual Management System, wprowadzać Value Stream Mapping oraz planować i koordynować proces wdrażania projektów Kaizen, Six Sigma, Lean Manufacturing. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie także odpowiedzialna za identyfikację obszarów krytycznych oraz przeprowadzanie szkoleń wśród pracowników.

Idealny Kandydat powinien posiadać 2-3 letnie doświadczenie na na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w automotive) i znać ideologię TPS oraz Kaizen, Six Sigma, Lean Manufacturing. Doświadczenie w branży automotive będzie bardzo dużym atutem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna być otwarta, pro-aktywna, innowacyjna oraz charakteryzować się wysokim poziomem zdolności analitycznych. Wymagana jest także znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym: B2.

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku. Klient oferuje ponadto dodatek do dojazdów, premie frekwencyjną, ubezpieczenie grupowe oraz gwarantuje wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Rekrutują z Praca.pl