Zobacz więcej ofert pracy

Kamieniarz

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1688 dni temu

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Kamieniarz
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Bieżące utrzymywanie stacji i szlaków oraz usuwanie uszkodzeń polegających na naprawie i konserwacji elementów kamiennych
  • schodów wewnętrznych i zewnętrznych
  • posadzek peronów i antresol
  • okładzin ścian wewnętrznych i zewnętrznych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Znajomość technologii obróbki kamieni naturalnych i sztucznych
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej
  • Znajomość montażu na „mokro” i na podkonstrukcji
  • Dyspozycyjność – praca również w godzinach nocnych
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość przepisów BHP, ppoż. i ochrony środowiska
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę

Przed wysłaniem Aplikacji, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ).