Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kasjer / Kasjerka

Peek&Cloppenburg Sp. z o.o.

Kraków

10 dni temu

DO SALONU MODY W KRAKOWIE TWORZYMY ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW. OD ZARAZ MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS JAKO: KASJER(KA), PEŁNY ETAT / NIEPEŁNY ETAT

ZADANIA
  • Właściwe prowadzenie kasy i rozliczenia
  • Zapewnienie obsługi klienta
  • Kontrola paragonów i pomoc przy wydawaniu towarów
  • Realizacja rezerwacji, zwrotów-(online) i reklamacji
  • Komunikacja z zespołem sprzedażowym

WYMAGANIA

  • Zdecydowane nastawienie na wymagania i obsługę klienta
  • Rozwinięte zdolności matematyczne oraz wiedza na temat prowadzenia kasy i rozliczeń
  • Mile widziane wykształcenie handlowe lub usługowe
  • Zaangażowanie, zdolność pracy w zespole oraz pozytywny styl bycia

CO OFERUJEMY

  • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
  • Indywidualny plan kariery
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski

CZY NASZA OFERTA WZBUDZIŁA TWOJE ZAINTERESOWANIE?
Przyślij do nas swoje podanie o pracę pocztą elektroniczną za pomocą przycisku

Peek & Cloppenburg Sp. z o.o., Galeria Krakowska
General Sales Manager
ul. Pawia 5, 31-154 Kraków

Poznaj

Peek&Cloppenburg

Dlaczego warto?

Każdy, kto rozpoczyna pracę w P&C, szybko docenia połączenie dwóch wartości – koleżeńskich relacji z praktycznym podejściem do pracy. Łączy nas zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy. Trzymamy się razem – i jest to dla nas równie ważne co indywidualne zaangażowanie, gotowość do podejmowania odpowiedzialności oraz wysokie wymagania, jakie sobie stawiamy. Dodatkowo naszym pracownikom zapewniamy bogaty program ramowy obejmujący świetne kursy dokształcające, mentoring osobisty, możliwość nawiązania kontaktów oraz pakiet świadczeń pracowniczych wykraczających daleko poza szkolenia i wynagrodzenie. Obejmuje on zniżki pracownicze, modele umożliwiające łączenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym oraz atrakcyjną ofertę kulturalną, sportową i zdrowotną.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kasjer Sklepowy

Pracownik Kasjer Sklepowy to osoba, która odpowiada za obsługę klienta w sklepie oraz rozlicza ze środków płatniczych za sprzedawany produkt. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta według standardów obsługi, obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, przyjmowanie zwrotów, rejestruje zakupy ...
Pracownik Kasjer Sklepowy Praca Pracownik Kasjer Sklepowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Peek&Cloppenburg Sp. z o.o. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (57)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (959)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2063)
Radom (176)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (181)
Nysa (69)