Najnowsze oferty pracy

  • Kasjer walutowy / Kasjerka walutowa

    Auto Rent International   Przemyśl    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wymagania: osoba niekarana, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, umiejętność obsługi komputera, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, wykształcenie minimum średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kasjer walutowy Warszawa
Kasjer w Oddziale Ekonomicznym (Sekcja Dochody)

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
Warszawa, ul. Żelazna 79
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
756 dni temu

ogłasza nabór na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Żelazna 79
Nr ref.: DPK.210.15.2022
WARUNKI PRACY
  • Umowa o pracę na pełen etat – 1 etat
  • praca biurowa w siedzibie WSSE w Warszawie ul. Żelazna 79, parter i piętro II
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin
  • pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na parterze
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym
  • zainstalowana winda, drzwi odpowiedniej szerokości, budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych bez barierek
ZAKRES ZADAŃ:
  • Wystawianie dowodów księgowych dotyczących dochodów budżetowych.
  • Prowadzenie kasy WSSE zgodnie z przepisami prawa oraz regulaminami, instrukcjami i zarządzeniami wydanymi przez Pracodawcę.
  • Sprawdzanie zgodności rzeczywistego stanu gotówki w kasie ze stanem wykazanym w raporcie kasowym.
  • Należyte zabezpieczenie przechowywanej gotówki.
  • Terminowe odprowadzanie przyjętej do  kasy gotówki na właściwe rachunki WSSE w NBP.
  • Niezwłoczne zawiadomienie Dyrektora i Głównego Księgowego o brakach gotówkowych lub nadwyżkach gotówkowych w kasie oraz ewentualnych włamania do kasy.
  • Nadzór nad utrzymaniem pogotowia kasowego na poziomie ustalonym przez kierownika jednostki.
  • Sporządzanie raportu kasowego i przedkładanie do pracownika Sekcji Dochodów celem zaksięgowania w programie finansowym.
  • Wystawianie dla wpłat gotówkowych od osób fizycznych dokumentów potwierdzających pływ opłaty.
  • Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania.
  • Wystawianie faktur sprzedaży w programie ROZRACHUNKI.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
  • Wykształcenie średnie, staż pracy min. 1 rok.
WYMAGANIA DODATKOWE:
  • Znajomość języka ukraińskiego.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności umiejętność pracy w MS Excel.
  • Znajomość ustawy o podatku od towarów i usług.
  • Znajomość o podatku dochodowym od osób fizycznym.
  • Dokładność, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucjach sektora finansów publicznych.
WYMAGANE DOKUMENTY:
  • CV oraz list motywacyjny.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.