Zobacz więcej ofert pracy

KASJER

Oddział Banku w Krakowie
Kraków
praca stacjonarna
4847 dni temu

Ogłoszenie numer: 136421, z dnia 2011-03-04

Oddział banku o pełnej funkcjonalności należący do międzynarodowej grupy finansowej.

KASJER

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Oddział banku w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

KASJER W ODDZIALE BANKU

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kasjera mile widziane
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Wykształcenie min średnie
  • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorców
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodyscyplina w miejscu pracy
  • Mile widziane osoby po 25 roku życia
  • Pełny etat pracy w godzinach 9.30 - 17.00
  • Dokładność, odpowiedzialność i komunikatywność

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenie wstępne
  • Praca w przyjaznym zespole

Wynagrodzenie

Od 1500 do 3000 PLN