Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kelner / Barman (Restauracja a'la carte)

Radisson Collection Hotel Warsaw

Warszawa

402 dni temu

Radisson Collection to marka hoteli premium lifestyle w wyjątkowych lokalizacjach. Charakter hotelu Radisson Collection jest autentyczny w swojej lokalizacji i stanowi idealny wzór współczesnego życia. Zaprojektowany dla gości i mieszkańców miasta, każdy hotel Radisson Collection jest definiowany przez gości, którzy go odwiedzają.

 
Z przyjemnością powitamy Cię w zespole Radisson Collection w Warszawie.

 

Kelner / Barman (Restauracja a'la carte)
Miejsce pracy: Warszawa

 

Lubisz być w centrum uwagi? Jesteś indywidualist(k)ą, który/a nie lubi podążać za utartymi schematami? Czujesz, że mógłbyś/mogłabyś się stać superbohaterem dla naszych gości? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can!”, dołącz do zespołu Radisson Collection Hotel. Poszukujemy osób z pasją hotelarską - takich jak Ty!

 

Nasi kelnerzy/barmani są niezwykle wyrafinowani, mają wyjątkowy styl, elegancję i błysk. Nawiązują przyjazne kontakty z gośćmi korzystając ze swojej indywidualności i zamiłowania do zawodu.

 

Główne obowiązki na stanowisku:
 • Sprawnie i uprzejmie obsługuje gości zgodnie z obowiązującymi standardami
 • Przyczynia się do zwiększenia przychodów hotelu wykorzystując techniki up-sell'ingu
 • Dba o znajomość karty dań i napojów, by móc doradzić gościom w wyborze oraz wykorzystywać możliwości zwiększenia przychodów
Od kandydatów oczekujemy:
 • Doświadczenia na podobnym stanowisku w restauracji lub hotelu
 • Dobrej znajomości języka angielskiego
 • Otwartej osobowości, wysokiej kultury osobistej
 • Dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym)
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy:
 • Możliwości rozwoju zawodowego
 • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Wynagrodzenie i benefity na poziomie rynkowym
„Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Nadryst Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9, 00-107 Warszawa, KRS 0000611031 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nadryst Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem”.
Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka 
Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Praca Kelner / Kelnerka