Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kelner / Barman

Restauracja Świętoszek Tartuffe

Warszawa

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 3566914, z dnia 2020-08-24

Restauracja Świętoszek Tartuffe przy rynku Starego Miasta w Warszawie zatrudni na stałe pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • praca w restauracji oraz praca w letnim ogródku

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze gości a'la carte
  • wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej i w weekendy
  • znajomość języka polskiego C2 i angielskiego B1

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 15 do 20 zł netto godzina
  • zatrudnienie – umowa zlecenie/umowa o pracę
Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka
Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Praca Kelner / Kelnerka