Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kelner / Kelnerka

Hotel Gromada Centrum Sp. z o.o.

Warszawa

23 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2127716, z dnia 2018-10-19

3* Hotel w Centrum Warszawy poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów
  • udzielenie informacji o ofercie lokalu doradzanie w wyborze
  • dbanie o zadowolenie gości i dobry wizerunek lokalu

Wymagania

  • doświadczenie w branży gastronomicznej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zdolnością szybkiego nawiązywania kontaktu z klientem, miłą aparycją, życzliwością i uprzejmością, wysoką kulturą osobistą
  • dokładność oraz zdolność do koncentracji i dbałość o czystość i higienę

Oferujemy

  • stałą pracę
  • umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o przesłanie CV opatrzonego klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z dnia 27.04.2016r. informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hotel Gromada Centrum Sp. z o.o. z siedzibą: Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa.
  • Dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych:
    Tel: 22-826-50-41
    e-mail: iod@gromada.pl
    adres do korespondencji: Hotel Gromada Centrum Sp. z o.o. Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa.
  • Pani/Pana dane osobowe zawarte w złożonej aplikacji, przetwarzane będą w celu wyboru kandydata na określone w ogłoszeniu stanowisko.
  • Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda zamieszczona w aplikacji.
  • Aplikacje niezawierające zgody nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i zostaną zniszczone po otrzymaniu. Aplikacja osoby wybranej będzie podstawą zawarcia umowy. Pozostałe rozpatrywane aplikacje po zakończeniu procesu rekrutacji będą przechowywane przez okres 3 miesięcy tj. do czasu zakończenia weryfikacji nowozatrudnionej osoby i jeżeli w tym czasie nie zostanie wznowiona rekrutacja zostaną zniszczone.
  • Aplikacje osób, które wyraziły zgodę na pozostawienie ich dla przyszłych rekrutacji będą przechowywane w bazie przez okres 6 miesięcy i jeżeli w tym czasie nie zostanie wznowiona rekrutacja zostaną zniszczone.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Nie stosuje się profilowania kandydatów do pracy.

Poznaj

GROMADAod 70 lat prowadzi działalność hotelarską i turystyczną w kraju i zagranicą.

Biura Turystyczne „Gromada” (własne oraz licencyjne) obsługują klientów krajowych  i zagranicznych oferując organizację wyjazdów weekendowych oraz pobytów wypoczynkowych w kraju i za granicą, organizację podróży „incentive”, kompleksową obsługę podróżniczą zarówno klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych z pakietem usług dodatkowych (bilety lotnicze, promowe, autokarowe, kolejowe, pełny zakres ubezpieczeń, usługi wizowe, rezerwacje hotelowe, transfery, wynajem samochodów).

Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka

Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Kelner / Kelnerka Praca Kelner / Kelnerka

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Hotel Gromada Centrum Sp. z o.o..