Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kelner / Kelnerka

Król Kazimierz Hotel & SPA ****

Kazimierz Dolny

3 dni temu

CFI Hotels Group to dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli i obiektów hotelowych w Polsce.

Grupa Hotelowa CFI, właściciel hoteli w całej Polsce, w tym Hotelu Król Kazimierz w Kazimierz Dolnym poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Kazimierz Dolny
Jeśli cechuje Cię
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • entuzjazm i empatia w codziennej pracy
  • znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
Jeśli jesteś
  • uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do ludzi
  • gotowy na pracę w systemie zmianowym
Jeśli posiadasz
  • wykształcenie gastronomiczne- mile widziane
  • doświadczenie w pracy kelnera
  • aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oto jakie zadania czekają na Ciebie:
  • Bieżąca obsługa gości restauracji
  • Obsługa gości na bankietach i imprezach okolicznościowych
  • Przygotowanie sali restauracyjnej do codziennej pracy
  • Dbanie o czystość stolików
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji
Co otrzymasz w zamian:
  • Umowę o pracę/zlecenie
  • Konkurencyjną stawkę godzinową + napiwki (zgodnie z wewnętrznymi ustaleniami)
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, w nowym eleganckim lokalu mieszczącym się w uczęszczanym miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka

Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Kelner / Kelnerka Praca Kelner / Kelnerka