Kelner / Kelnerka

Whiskey in the Jar

Warszawa

1 dzień temu

Whiskey in the Jar – Warszawa. Dołącz do zgranego zespołu na stanowisko:

Kelner / Kelnerka
 
Poszukujemy osób:
  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • z uśmiechem od ucha do ucha, poczuciem humoru i genem gościnności
  • chcących dobrze zarobić
  • lubiących rock’n’droll’ową stylówkę i dobrą muzykę
Pracując w „Whiskey…” zyskujesz:
  • stabilizację - praca w oparciu o stałą umowę - połączoną z możliwością elastycznego układania grafiku – jeśli nadal się uczysz / studiujesz lub zwyczajnie chcesz mieć wpływ na swoje godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • perspektywę rozwoju – możliwość uczenia się od najlepszych, ale także dzielenia się swoją wiedzą i awansowania
  • pracę w sercu miasta i centrum wydarzeń – możliwość łączenia pracy z dobrą zabawą
Mile widziane:
  • Rock’n’droll’owy styl życia… żartujemy! Ale tak się składa, że nasi pracownicy prędzej czy później mają jakiś tatuaż (i to nie jeden), a wielu w końcu i motocykl ;)

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

 

 

O nas:


Whiskey In The Jar to lokal utrzymany w rockowo-motocyklowo klimacie, przyciąga jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock'n'rolla!
Whiskey In The Jar to wyjątkowe miejsce, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący Gościom steki z najlepszej wołowiny. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock'n'rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków.

Zobacz na WhiskeyInTheJar.pl i naszym profilu na FB, jak pracujemy i ... bawimy się wraz z naszymi Gośćmi w naszych restauracjach w Poznaniu i Wrocławiu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

WHISKEY IN THE JAR